Компанія GLUSCO стала генеральним партнером Чемпіонату України з ралі. Про це представники компанії та організаторів повідомили на презентації Чемпіонату України із ралі 2018, що відбулась 25 квітня в приміщенні АЗК Glusco на Оболонському проспекті, 1А у Києві.

Цьогоріч ралі об'єднує п'ять етапів:  «XVI ралі Галіція » у м. Трускавець 4-6 травня, «Умань» 9 червня у м. Умань на Черкащині,  «Столиця» 7 липня у м. Київ,  «Чумацький шлях» 8 вересня у м. Херсон та «Трембіта» 5 жовтня у Івано-Франківській області.

Компанія Glusco надаватиме системну підтримку події на всіх 5 етапах.

«Нам приємно стати генеральним партнером  Чемпіонату України з ралі. Адже автоспорт нам близький по духу: швидкість, драйв - це не лише про ралі, але й про те, як наша компанія стрімко ввірвалась на український ринок і як вона вправно долатиме усі складні траси та різкі повороти. Ми надаватимемо спонсорську підтримку в рамках Чемпіонату Україна з ралі на усіх етапах перегонів у п'яти містах.» - коментує директор департаменту маркетингу компанії Glusco Юлія Жаткіна.

Glusco

«Автоспорт - це не просто назва або теза, це глобальний інструмент комунікації із зовнішнім світом, а також відмінна інтеграція. Головне наше завдання - об'єднати всі дисципліни автоспорту під одним брендом і створити єдиний формат сприйняття, який буде цікавий і вигідний всім. У цьому контексті Чемпіонат України з ралі стане одним з яскравих прикладів зміни формату і налагодження цього ланцюжка взаємодій, адже на дисципліну вже звернув увагу відомий бренд, а в списках учасників знову іноземні екіпажі», - зазначив віце-президент Автомобільної федерації України Олександр Фельдман.

Перший етап чемпіонату - ювілейне 25-е ралі «Галіція» пройде уже 4-6 травня у м. Трускавець за участі іноземних учасників.

«Ще не було такого етапу, коли виступало більше 20 іноземних екіпажів. Навіть у Ялті, здається, було їх менше. Карпати - це гравій, це цікаво, там можна робити велику кількість унікальних спецділянок» - ділиться чемпіон України з ралі Борис Ганджа.

Організатори та спонсори сподіваються, що цьогорічний чемпіонат пройде на найвищому рівні й стане видовищною яскравою подією в світі автоспорту.

Социалочки