Нове покоління Mazda отримало ще одну нагороду! Mazda6 стала переможцем «Автомобіля року в Україні 2014» у середньому класі, лишаючи позаду своїх конкурентів: BMW 3-ї серії Gran Turismo, Lexus IS і Opel Insignia. Більш того, Mazda6 увійшла не просто в десятку фіналістів, а за підсумком голосування була представлена в трійці основних претендентів на звання «Автомобіля року в Україні 2014», демонструючи перевагу технологій та стилю.

2 місяці голосування, 62 моделі - все для того, щоб обрати кращих серед кращих. Переможця визначали підсумовуванням балів журналістського та громадського журі.

Третя генерація Mazda6 була створена на базі інноваційних технологій SKYACTIV і експресивного дизайну «KODO - душа руху». Спортивні форми корпусу цього автомобіля підсилюють спрагу драйву, відображають динамічний потенціал. Додамо сюди відмінний рівень безпеки, екологічні показники і економічність - і отримаємо унікальний механізм, який перевертає всі звичні уявлення про авто. Не дивно, що українські автолюбителі так високо оцінили Mazda6.

«Автомобіль року в Україні 2014» у середньому класі доповнює вражаючий список нагород Mazda6 третьої генерації, серед яких вже є такі значні премії за дизайн, як «Red Dot Design Award» і «European AUTO BILD Design Award 2013». І японський виробник не збирається зупинятися на цьому, створюючи дійсно стильні та інноваційні авто - втілюючи гармонію руху в металі.

Где это происходит
Автосалон ВиДи Скай
ВиДи Скай
Автосалон, Киев, ул. Большая Кольцевая, 60А
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

«ВиДи Скай Моторз» - один из крупнейших официальных дилерских центров Mazda в Киевском регионе, общая площадь которого составляет 2200 кв.м. В автосалоне представлен широкий модельный ряд автомобилей Mazda.

Социалочки