Десятиступенчатый преселективный «робот» с двумя сцеплениями оказался слишком сложным и чрезвычайно дорогим в разработке. Об этом изданию Motoring сообщил собственный источник в Volkswagen. Он также добавил, что компании «пришлось сделать выбор в пользу более важных и срочных вопросов».
VW сообщил о начале работ над 10-ступенчатой трансмиссией DSG в апреле 2013 года на международном симпозиуме в Вене. Она разрабатывалась на базе существующего 7-диапазонного «робота», с перспективой использования в компактных моделях концерна VW в паре с трёх- и четырёхцилиндровыми двигателями.
Новая трансмиссия также должна была выдерживать высокие показатели крутящего момента (порядка 500 – 550 Нм). Предполагалась, что коробка появится на экстремальной версии хетчбэка Golf R400 с 400-сильным мотором.
Ford Fiesta (2008) 2012
Правильно. 10 ступенів - це перебор. 1 - щоб рушити, 2 - щоб помаленьку їхати. 3 - щоб швидко тагнути (силова передача), 4 - максимальна швидкість (не завжди. але смисл такий), 5 - економічна (малі обороти при більшій швидкості), 6 - мега економічна (ще менші оберти двигуна), далі не має сенсу бо, або двигун не потягне через наднизькі оберти, або швидкість занадто велика (опір повітря) для економії. Більше 90км/год (я б навіть сказав 80км/год), немає сенсу їхати. розхід росте через опір повітря. Хіба зменшити цей опір, але це не так просто зробити. І наостанок - 70км/год сама економічна швидкість.
Фігню зморозив ;)
Більше передач - більша плавність перемикання. І більш оптимальне використання двигуна.
Ford Fiesta (2008) 2012
Ага! То на Вашу думку скільки для супер плавності треба 20, 30 передач?
На 4й передачі можна їхати від 40км/год до максималки (в більшості випадків). І до речі, багатоступки вигадують не для плавності, а для економії. Плавність залежить від вашої майстерності водіння (механіка), або від добротності самого автоамата. Не чули, що DSG коробки на малих швидкостях працюють не зовсім плавно. Для стандартних швидкостей 0-200км/год 6 ступенів з головою. Якщо б машина їхала 500км/год, тоді так, в цьому є сенс. А так панти. Купивше таку коробку, крім проблем з нею, нічого не отримаєте.
Ford Fiesta (2008) 2012
Далі добавлю. Вся фішка в тому, щоб тримати оберти двигуна в межах 1100-2000об/хв. Це найбільш економічний режим роботи двигуна, але для спокійного без різкого прискорення пересування. Якщо вам треба буде швидко прискоритись, коробка буде тримати оберти біля червоної зони, де найбільша віддача мотора. От і все. Задача цих коробок не в плавності, а в обертах. Щоб при любих швидкостях від 10 до 120км/год (ну можна і більше, але треба, щоб двигун видавав велику тягу на низах), оберти тримались в межах 1500об/хв. Ось і весь пікус.
Lincoln Nautilus 2019, Suzuki Intruder M1800R
просто шестерни промежуточные ставят. вот и много получается.
Hyundai i30 2010, Volkswagen Tiguan II 2018
Я щетаю еще поле непаханое в развитии задних передач. Передних 10, а задних - всего одна. Нужно фольксу наращивать. У мерседеса наработки уже есть.
форсажа пересмотрел?
Hyundai i30 2010, Volkswagen Tiguan II 2018
Честно говоря ни одну часть не видел. Видимо зря. Идею подсмотрел у мерсовских Унимогов. Там реверс, сколько передач вперед, столько же и назад.
Volkswagen Golf 2012
Проблема в том, что мелкие трёхцилиндровый турбодвижки имеют очень узкий диапазон максимального крутящего момента. Для того, чтобы мотор работал в области максимального момента и нужно много передач.
Toyota Land Cruiser Prado 2013
а посему мелкие турбодвижки не наш выбор, атмосферник 1,6-2,0 самое оно. надежно и без премудростей, значит недорого.
Toyota Land Cruiser Prado 2013
Жаль, что Фольц ушел от атмосферников