Біля зруйнованого мосту на дорозі Р-69 Київ – Чернігів почали зводити ще одну насипну переправу. Це вже друга тимчасова переправа на цій дорозі.

Будівельники влаштували насип тимчасової об'їзної дороги. Для пропуску води буде проведений монтаж труби, повідомив Укравтодор.

Як зазначили в відомстві, це вже друга тимчасова переправа, збудована на цій дорозі. Нещодавно завершили роботу на попередній локації і перенаправили техніку сюди.

Понад місяць на Чернігівщині йшли бої. Частина області була окупована росіянами, ворог обстрілював Чернігів та руйнував інфраструктуру. У результаті бойових дій пошкоджено 626 км державних доріг та 20 мостів у межах області.

У квітні дорожнє господарство області відновило роботу. Зараз дорожні служби працюють над забезпеченням проїзду по основних транспортних коридорах. Вже відновлено проїзд біля чотирьох зруйнованих споруд за рахунок тимчасових об'їздів. На трьох штучних спорудах роботи тривають цього тижня.

Водночас на дорогах М-01, Н-27 та Р-56 проводиться прибирання після розмінування. Наразі розчищено 52 кілометри. Розпочато ямковий ремонт на транспортних коридорах, що ведуть до Києва.

Евгений Ушаков