На Київщині поблизу села Борщів побудували тимчасову об'їзну дорогу поруч зі зруйнованим мостом. Таким чином відновлено пряме сполучення Полтава - Київ дорогою М-03.

Тимчасовий об'їзд розрахований не лише на легковий, але і на вантажний транспорт. Це критично важливо, адже магістраль М-03 є однією з ключових у країні, повідомив Укравтодор.

Дорожники влаштували через річку Трубіж сім водопропускних труб, ґрунт укріпили геотекстильною решіткою, на шар піску влаштували щебенево-піщану суміш, зверху — асфальтобетонне покриття та встановили відповідні дорожні знаки.

«Поки в країни триває війна логістичні зв'язки на звільнених територіях налагоджуємо завдяки тимчасовим об'їзним шляхам та переправам. Вони не лише забезпечують доставлення вантажів у постраждалі куточки, але й допомагають налагоджувати та відновлювати життєдіяльність населених пунктів звільнених з російської окупації», — розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

За його словами, після звільнення від російських військ на Київщині відновлено рух на усіх зруйнованих переправах окрім тих, які потребують розмінування.

Доповнено: Ділянка траси М-03 за містом Бориспіль перекрита. Проїзд з Києва у напрямку Полтави здійснюється за двома маршрутами:

  • з Києва через автомобільну дорогу Р-03 Північно-східний об'їзд м. Києва з виїздом на трасу М-03;
  • з Борисполя через трасу Н-08 Запоріжжя - Маріуполь та Т-10-37 і з виїздом на автомобільну дорогу М-03;
Схеми об'їзду
Евгений Ушаков