Обміняти посвідчення водія можна буде у підрозділах ДП «Документ», що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Органи Державної міграційної служби прийматимуть заяви на обмін посвідчення водія, направлятимуть їх для перевірки в Сервісний центр МВС, для друку в держпідприємстві «Документ» і видаватимуть громадянам.

Відповідний наказ МВС України «Про затвердження Порядку взаємодії сервісних центрів МВС та уповноважених суб'єктів» 11 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції України. Цим актом урегульовано порядок взаємодії Головного сервісного центру МВС та ДМС для забезпечення обміну посвідчення водія.

За статистикою МВС послуга обміну посвідчення є однією з найбільш затребуваних, особливо в період воєнного стану. Минулого року нею скористалися понад 500 тис. громадян, а з початку цього року донині — уже більше 150 тис.

«Таким чином, ми розширюємо перелік суб'єктів, уповноважених надавати цю адміністративну послугу. Громадянин має право обирати, де йому буде зручніше та швидше отримати державну послугу», — повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий.

Раніше обміняти посвідчення водія можна було в Сервісних центрах МВС і Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАПах).

Джерело: МВС

Евгений Ушаков