Всеукраинская ассоциация автомобильных импортеров и дилеров (ВААИД) сообщает, что завтра истекает ровно одиннадцать месяцев с того момента как были введены специальные пошлина на импортные автомобили. Представители ассоциации считают, что некое «решение о либерализации спецпошлин» должно быть принято до 14 февраля и вступить в силу уже 14 апреля.

Вчера и сегодня глава ВААИД ожидал сообщения о «хороших новостях по импорту авто». Руководитель ассоциации не рассказывает, какого рода вестей ждать украинским автомобилистам, чтобы не обнадёживать общественность. «Не совсем то, что хотим, но хотя бы луч света в темном царстве», — писал Назаренко в среду 12 февраля. Судя по всему в коридорах власти зреет или уже дозрел документ об уменьшении размеров специальной пошлины на импортные автомобили. 

В пользу этой теории говорит свежайший пресс-релиз ассоциации, который кроме уже всем известных фактов и рассуждений, ссылается на статью 7.4 Соглашения о защитных мерах ВТО и четвёртую часть 18 статьи Закона Украины «О применении специальных мер относительно импорта в Украину». Эти документы законодательно требуют «уменьшить» спецпошлины через год их действия. ВААИД обратилась к Президенту и Камбину Украины, чтобы напомнить о нормах действующего законодательства.

Таким образом, ставки спецпошлины должны быть снижены со дня на день и вступить в силу уже до 14 апреля 2014 года. Если это произойдёт, отмечают в ВААИД, уменьшится налоговое бремя на украинских граждан, но при этом импортёры не собираются останавливаться и продолжат «гнуть линию» до полной отмены пошлин и утилизационного сбора. Пресс-релиз мы публикуем под жёлтой кнопкой. Там есть интересные моменты, например, про дезинформацию Международной ассоциации автопроизводителей и о том, что в Украине якобы до сих пор выпускается «Славута». 

Прес-реліз

Всеукраїнскої Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД)

«Ставки спецмит на іномарки мають бути переглянуті»

Завтра 14.02.2014р. спливає рівно одинадцять місяців з того моменту як в газеті «Урядовий кур’єр» №48 (4934) було опубліковано повідомлення про введення спецзаходів стосовно імпорту легкових автомобілів в Україну і визначено додатково до існуючого мита : спецмито - ^ 6.46%- 12,95%.

Рішення було прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі на підставі розгляду Заяви Асоціації українських автомобілевиробників «Укравтопром».

Нове спецмито стосувалось  наступних самих популярних серед українців автомобілів:

  • Автомобілі легкові, включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням з робочим об'ємом циліндрів двигуна понад 1000 см3, але не більш як 1500 см3, нові.
  • Автомобілі легкові, включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням з робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 1500 см3, але не більш як 2200 см3, нові.

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України запровадило на такі авто спеціальне мито в залежності від робочого об’єму циліндрів двигуна-понад 1000 см.куб., але не більш як 1500 см.куб. у розмірі 6,46%,понад 1500 см.куб., але не більш як 2200 см.куб. у розмірі 12,95%.

Замість податку на багатих, про який уряд говорить вже п?ятий рік,  14 березня минулого року уряд ввів додатковий податок  на бідних, так як важко собі уявити, що українські олігархи купують автомобілі з об’ємом двигуна 1000-2200 смЗ. Прийняті спецзаходи насправді ніяк не допомогли укравтопрому так як згідно офіційній статистиці падіння автовиробництва в Україні в 2014 році вже після введення спецмита склало 34,3%.

Всеукраїнска Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів вважає, що  Мінекономрозвитку провело спецрозслідування необ?єктивно  та фрагментарно, і  призвело до того, що Комісія була змушена прийняти рішення, не враховуючи ряд важливих факторів. Однак, навіть таке необ´єктивне рішення після року його дії має бути переглянуто.

Мінекономрозвитку повідомило, що на даний час до Мінекономрозвитку не надходило обґрунтованої вимоги від органів виконавчої влади стосовно скасування рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту.

Але Міністерство помилково вважає, що спеціальні заходи щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту повинні бути лібералізовані протягом строку їх застосування та можуть бути скасовані чи переглянуті на підставі звернення відповідного органу виконавчої влади згідно з рішенням Міжвідомчої коміції з міжнародної торгівлі.

Маємо зауважити, що Відповідно до статті 7.4 Угоди про захисні заходи СОТ і частини четвертої статті 18 Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну" для сприяння адаптації промисловості до умов конкуренції в ситуації, коли очікуваний строк застосування спеціальних заходів перевищує один рік, такі заходи повинні бути поступово лібералізовані через регулярні (рівні) інтервали протягом строку їх застосування.

Тобто, законодавством чітко визначено обов?язковість лібералізації спеціальних заходів, що перевищують один рік, через регулярні (рівні) інтервали протягом строку їх застосування без додаткових умов щодо звернення або незвернення відповідного органу виконавчої влади (обов´язковість такого звернення чинним законодавством непередбачена).

В зв?язку з вищевикладенним, на виконання статті 7.4 Угоди про захистні заходи СОТ та частини 4 статті 18 Закону України «Про застосування  спеціальних заходів щодо імпорту в Україну». ВААІД звернулась до Президента України та Кабінету Міністрів  України з пропозицією дати доручення щодо контролю чіткого виконання законодавства України в частині лібералізації спецмита на імпорт легкових автомобілів  (зменшення ставок спецмита).

З точки зору ВААІД відповідне рішення стосовно лібералізації  має бути прийняте до 14.02.2014р. і набути чинності до 14.04.2014 року, враховуючи термін  опублікування. ВААІД висловлює впевненість , що ставки  спецмита на автоімпорт будуть зменшені і таким чином, буде зменшене податкове навантаження на українських громадян, однак, позиція ВААІД залишається незмінною: спецмито на імпортні автомобілі як і дискримінація щодо сплати утилізаційного збору на авто мають бути скасовані повністю.

P.S.

Який український автомобіль пропонують нам захищати фактично забороняючи автоімпорт. На офіційному сайті OICA (Всесвітньої Асоціації автовиробників (http://oica.net/category/about-us/members/ukraine) чітко вказано перелік легкових автомобілів, які виробляються в Україні: ЗАЗ (Chevrolet, Daewoo, Slavuta, VAZ. Opel). ЛyA3 (VAZ. Hyundai, KIA), Єврокар (Skoda, VW). КрАСЗ (VAZ, SsangYong). Але зазначений український автомобіль Славута, як і Таврія, і Волинянка офіційно знято з виробництва. Отже Укравтопром дезінформує ОІСА і на сьогодні там вважають, що в Україні існує збірка іномарок: Chevrolet, Daewoo. VAZ, Opel. Hyundai, KIA, Skoda, VW. SsangYong і виробництво одного українського авто: Славути, і про зняття його з виробництва вже більше п´яти років не інформується ОІСА.

Однак, ми не хочемо обговорювати якісні чи ні українські автомобілі, наскільки вони сучасні або популярні серед українців - хвилює одне єдине питання: а підозрює хто-небудь у Всесвітній організації автовиробників - ОІСА і в ряді автомобільних держав, які є членами ОІСА і черпають інформацію з сайту ОІСА, про існування українського автомобіля, який необхідно захищати за рахунок автолюбителів через введення нових поборів на плечі українських водіїв.

Прес-служба Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів

Igor Sorokin
Igor Sorokin
9 лет за рулем, Симферополь
Ford Fiesta (2002) 2006
6 комментариев