До Дня захисників та захисниць України онлайн-сервіс виклику авто Uklon та благодійний фонд «Повернись живим» проводять спільну кампанію на підтримку українських військових.

«14 днів для захисників» - це комунікаційний проект зі збору коштів на мобільні комплекси спостереження для українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні. 

З 1-го по 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися до акції через розділ "Новини" у додатку Uklon. Також на цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням на проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Разом з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам про таку можливість безпосередньо в День захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і не можемо залишатися байдужими до того, що нам важливо. У 2014-ому, в момент, коли складно було всім, у нас не було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і не збираємося змінювати цей вектор, поки країна перебуває у військовому конфлікті», - розповідає співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Коли акція завершиться, Uklon долучиться до допомоги власним внеском.
Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує день безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів. 

Зі свого боку директор благодійного фонду «Повернись живим» Тарас Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її - підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо без соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна тут: https://14days.savelife.in.ua/

Робот Вертер