Дбаючи про зручність для своїх клієнтів, компанія «Престиж­Авто» як офіційний дилер Volkswagen спільно із своїм фінансовим партнером Porsche Finance Group з 4 серпня 2014 року впроваджує новий продукт — кредитування у гривні.

Тепер придбання омріяного автомобіля марки Volkswagen стало ще доступнішим.

За умовами нового кредитного продукту від Porsche Finance Group кожна фізична чи юридична особа може отримати кредит у гривні терміном від 12 до 60 місяців під 19,9%

Porsche Finance Group

По­перше, якщо Ви робите свої заощадження у гривні, вам не потрібно переводити їх у валюту, постійно стежачи за курсовими коливаннями.

По­друге, щомісячний платіж є сталим і Ви можете вдало планувати свій сімейний бюджет.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що унікальні умови фінансування у гривні під 19,9% річних розповсюджуються тільки на 150 контрактів до кінця року.

Для довідки: Porsche Finance Group - фінансова група, представлена в Україні компаніями Порше Лізинг і Порше Мобіліті, які є у власності австрійського «Порше Банку». Всі ці фінансові структури входять до «Порше Холдингу». Клієнти, які купували в Україні Volkswagen у кредит, могли вже оцінити переваги співпраці з Порше Мобіліті. Адже це завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір оптимальної програми фінансування.

Детальну інформацію стосовно нової програми кредитування та пропозицію на обраний Вами Volkswagen Ви можете отримати в автосалоні «Прести­Авто» за адресою: м. Хмельницький, вул. Прибузька,48/2 або за тел. 0382 702­200.

Где это происходит
Автосалон ООО "Престиж-Авто"
ООО "Престиж-Авто"
Автосалон, Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2
Средняя оценка: 4,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 1 автоуашник

Компания "Престиж-Авто" - официальный дилер Volkswagen AG в Хмельницкой области - работает на украинском рынке в автомобильном бизнесе 12 лет, предлагая высококачественные услуги, как на этапе продажи автомобиля, так и в период послепродажного обслуживания.…

Социалочки