Очікуйте на презентацію моделі в автоцентрі «Престиж-Авто» - офіційного дилера Volkswagen AG в Хмельницькому.

Passat нового покоління - це абсолютно новий розділ в історії моделі.

"Новий Volkswagen Passat восьмого покоління з вигляду нагадує свого попередника, але з точки зору поведінки і використаного технічного оснащення, безсумнівно, рішуче зробив крок вперед. Особливо хочеться відзначити такі системи як: адаптивний круїз -контроль, екстрене гальмування в міських умовах , зчитування дорожніх знаків , підтримування напрямку руху, систему допомоги при паркуванні", - відкоментувала появу перших офіційних фотографії нового Passat B8 начальник відділу продажу автомобілів дилерського підприємства Volkswagen “Престиж-Авто” Юлія Мала.

 

У своїй основі новинка містить модульну платформу MQB, за рахунок якої розробникам вдалося знизити загальну вагу авто на 85 кг . А ось колісна база Volkswagen Passat B8 2015 зросла з попередніх 2710мм до 2791мм , що забезпечило додаткове місце для ніг пасажирів заднього сидіння.

 

New Passat

 

Що стосується габаритних розмірів новинки, то довжина скоротилася на 2мм і тепер становить 4767мм , ширина збільшилася на 12мм і становить 1832мм . Об'єм багажника в седані дорівнює 586- літрам (додався 21- літр), розмір багажного відсіку універсала збільшився на 47 - літрів і становить тепер 650- л, але його можна збільшити до 1780- літрів, якщо скласти спинки заднього сидіння.

 

Зовнішній вигляд авто сильно не змінився і залишився абсолютно впізнаваним, особливо якщо подивитися збоку. Якщо взяти новинку в цілому, то оформлення екстер'єру виготовлено в більш строгому стилі. Дизайнери використовували гострі грані і деякі елементи від флагманського VW Phaeton .

 

Нова модель отримала змінену радіаторну решітку, передній і задній бампери та світлове обладнання з LED- елементами . Незалежно від комплектації , Passat B8 оснащується задніми ліхтарями , в той час як для фар світлодіоди доступні, як опція. Також реалізована система Dynamic Light Assist , яка здатна автоматично регулювати дальнє світло, не засліплюючи водіїв зустрічного напрямку.

 

New Passat

 

Якщо розглянути салон на фото Volkswagen Passat B8 2015 , то можна побачити оновлене рульове колесо і панель приладів, а годинничок, розташований на центральній консолі, змістився трохи доверху. Якщо трохи доплатити , то можна отримати в оснащення електронну панель приладів, яка представляє собою дисплей, з діагоналлю 12.3 дюйма.

 

Придбати свій ідеальний Volkswagen Ви зможете вже навесні 2015 року!

 

 

Деталі Ви можете дізнатись звернувшись до нас за адресою м. Хмельницький, вул. Прибузька, 48/2 чи за тел. (0382) 702-200, (067) 380 04 55.

Где это происходит
Автосалон ООО "Престиж-Авто"
ООО "Престиж-Авто"
Автосалон, Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2
Средняя оценка: 4,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 1 автоуашник

Компания "Престиж-Авто" - официальный дилер Volkswagen AG в Хмельницкой области - работает на украинском рынке в автомобильном бизнесе 12 лет, предлагая высококачественные услуги, как на этапе продажи автомобиля, так и в период послепродажного обслуживания.…

Социалочки