До сезонних особливостей водіння потрібно готуватися заздалегідь, адже літня і зимова техніки управління автомобілем істотно відрізняються одна від одної. З метою підвищення рівня безпеки на дорогах, обласне управління ДАІ Хмельницького виступило з ініціативою проведення спеціальних курсів на базі центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, які покликані навчити водіїв приймати правильні рішення під час екстремальних ситуацій, що можуть виникнути на дорозі через складні погодні умови. 

13 грудня після теоретичних занять на майданчику МРЕВ було проведено майстер-клас від досвічених водіїв. Компанія “Престиж-Авто”, в свою чергу, не залишилась осторонь проведення соціального заходу та представила усім присутнім для огляду автомобілі марки Volkswagen з переднім приводом: новинки 2014 - Golf VII, Golf Sportsvan та Polo, і особливий Golf VII 40 Edition, що був випущений з нагоди 40-ї річниці з початку виробництва моделі. Учні та гості заходу могли наочно переконатись в тому, що майстерне поводження водія за кермом новенького Volkswagen, допоможе врегулювати екстремальну ситуацію на засніженій чи покритій льодом дорозі.


“Ми хотіли б наголосити на тому, що не лише водіям потрібно перелаштовуватись на зимовий стиль водіння, не повинні недооцінювати ситуацію на дорозі під час особливих погодних умов і пішоходи, - зауважив менеджер з продажу автомобілів компанії “Престиж-Авто” Панасюк Володимир, коментуючи доцільність проведення подібного роду заходів для населення. - Надіємось, освіченість молодих водіїв стане швидше правилом на дорозі, а ніж виключенням.”

 

Уся команда “Престиж-Авто” закликає водіїв та пішоходів бути обачними та взаємоввічливими на дорозі, а особливо в зимовий період.

Где это происходит
Автосалон ООО "Престиж-Авто"
ООО "Престиж-Авто"
Автосалон, Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2
Средняя оценка: 4,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 1 автоуашник

Компания "Престиж-Авто" - официальный дилер Volkswagen AG в Хмельницкой области - работает на украинском рынке в автомобильном бизнесе 12 лет, предлагая высококачественные услуги, как на этапе продажи автомобиля, так и в период послепродажного обслуживания.…

Социалочки